www.fotoreceptes.lv www.artstudio.lv
NC vārdadienu kalendārs mobilajam telefonam
  
Vārdadienas Symbian Vārdadienas WindowsPhone Vārdadienas iPhone
Mobilais telefons Tev atgādinās kam šodien vārda svētki ...
 
Viena no mūsdienu telefonu patīkamajām papildus funkcijām ir rādīt gaidīšanas režīmā kalendāra ierakstus, diemžēl vairums lietotāju šo iespēju neizmanto un pat neapzinas ko tā var dot. Būtu tak patīkami, ja mobilais atgādinātu kam šodien ir vārdadiena, lai neaizmirstu apsveikt vecus paziņas. Viss kas nepieciešams ir mazliet pacietības un kauč nedaudz mācēt apieties ar kompūteru.
Vārdadienas ir pieejamas dažādos formātos :

Vardadienas.ics - klasisks iCal formāts ko atpazīst praktiski jebkurš online, offline kalendārs. Ar import funkcijas palīdzību vārdadienas var pievienot saviem kalendāra ierakstiem, vienīgais ko iesaku - vārdadienas vēlams importēt atsevišķā apakšsadaļā, lai neveidojas lieks bardaks.

Vardadienas.pst - Outlook formāts derīgs visiem MS 2003-2016 "autlukiem". Importējam iekšā un lietojam.

Vardadienas.nbu - Nokia PCSuite backupa formāts saderīgs ar visiem vecās Nokia "viedajiem" telefoniem.

Vardadienas.xls - kalendārs klasiskā MS Excel formātā, ja nu kādam vajag saviem projektiem.
  
Tad kā ta nu šādus brīnumus dabūt tai telefonā iekšā ?

Microsoft, vai jebkura cita ražotāja, Windows Phone lietotāji ņemam iCal formāta datubāzi Vardadienas.ics un importējam to sava calendar.live.com akonta sadaļā. Telefons pats nosinhronizēs datus un vārdadienas attēlosies gan gaidīšanas ekrānā, gan kalendāra flīzē.

Androīda lietotāji Vardadienas.ics failu importē savos gūgļa www.google.com/calendar kalendāros un nosinhronizē datus ar mobilo.
 
Nu jau aizmirstībā aizgājušās Nokia "viedo" telefonu lietotāji kuri izmanto NokiaPCSuite var lejuplādēt Vardadienas.nbu backup failu un caur PCSuite backup/restore wizārdu pārsūtīt kalendāra datus uz mobilo.

Tiem kas lieto mobilā telefona kalendāru kopā ar MS Outlook derēs Vardadienas.pst fails. Pēc .pst importa Outlook(ā) sinhronizējam tā kalendāru ar mobilo.
 
 
Vārdadienas ir izpildītas kā cikliski ikgada ieraksti, ir uzstādīts korekts recurrence, tādēļ tie uzrādīsies kalendārā arī nākamos gadus bez papildus bakstīšanas, kā arī vārdadienām ir uzstādīta svinamdienas pazīme, smukiņa dāvaniņas ikona pie ieraksta. Un protamistiski, ka kalendārs tiek regulāri papildināts ar jaunākajām izmaiņām no Valsts valodas centra Kalendārvārdu ekspertu komisijas lēmumiem ...
 
KopētsPareizi no manis paša tā Kunga 2008-2015. gadā.
 
www.fotoreceptes.lv www.artstudio.lv